Річний звіт попередження та профілактики правопорушень, злочинності серед неповнолітніх у Радалівській гімназії з дошкільним підрозділом – філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради.

 


Річний звіт

                    попередження та профілактики правопорушень, злочинності

серед неповнолітніх у  Радалівській гімназії з дошкільним підрозділом – філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради.

    З метою попередження та профілактики правопорушень, злочинності пропаганди правових знань, виконання Концепцій національного і громадського виховання  в закладі створена система профілактичної роботи з  вихованцями.  На початку навчального  року перед колективом була поставлена мета: формування правових знань та була спланована спільна робота з Глобинською службою у справах дітей, зі службою у справах неповнолітніх  з проблем попередження правопорушень та злочинності.  Працівники та вихованці закладу на тематичних годинах, годинах спілкування, в індивідуальній бесіді, в бесідах за «круглим столом»  були ознайомлені з нормативно-правовими документами:  з нормативно-правовими актами, які встановлюють відповідальність (кримінальну, адміністративну, цивільну) за вчинені акти насильства, що мають суспільно небезпечний характер, порушують встановлені Конституцією України права і свободи учнями гімназії та педагогічними працівниками. Проведені тематичні виховні години: «Права людини та дитини», «Школа правових взаємин», «Уроки права».  При зустрічі із медичним працівником вихованці прослухали бесіду «Венеричні захворювання. Наслідки», «Формула здоров’я», «Жити в світі, де є ВІЛ».

Члени учнівського самоврядування протягом навчального року проводили рейди «Паління», «Урок». Класні керівники на годинах спілкування обговорювали проблеми паління, наркоманії, токсикоманії під час бесід: «Я обираю здоровий спосіб життя», «Життя людини – найвища цінність». 

У межах учнівського самоуправління працював сектор контролю дисципліни та порядку, який стежив за дотриманням правил поведінки  учнів в урочний та позаурочний час. Вихованці охоплені постійними і тимчасовими дорученнями, всі учні гімназії (100%) задіяні в гуртковій роботі. Проводились дні правових знань, які проходили за окремим планом: у  жовтні Тиждень правової освіти населення, у грудні  - Всеукраїнський Тиждень прав людини та заходи до Всесвітнього Дня захисту прав людини.

 Учителі Авраменко  М.Г. та Гмиря О.М. ознайомили учнів 5 - 9  класів із правовими нормами при проведенні бесід: «Права, свободи та обов’язки громадян України», «Особливості відповідальності неповнолітніх»; годин спілкування «День прав людини», «Підліток і закон». Учні 7 та 9-го класів стали учасниками бесід на тему «Що таке правопорушення? Їх види, відповідальність за них.

З метою покращення змісту правової освіти і виховання учнівської     молоді в школах району, так і в нашому закладі, викладаються:  навчальний предмет «Основи правознавства» , предмет «Я і Україна».

Протягом навчального року учнями гімназії не було скоєно жодного протиправного злочину. На кінець навчалього року на внутрішкільному обліку перебуває - 0 учнів.

           Заходи

 

1). Формування  у дітей основи громадянськості, розвивати прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом, виховувати повагу до Конституції України.

                                                                    Постійно

2). Проведено місячники: правового виховання, морального та статевого виховання, «За здоровий спосіб життя», посилити пропаганду профілактики шкірно-венеричних захворювань.

                                                                            Березень

3). Відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та участь у творчих акціях «Мистецтво проти наркоманії та СНІДу».

                                                                                                                                     Постійно

4). Посиленя роботи з правової освіти та виховання учнівської молоді.

                   Постійно

5). Організація  постійно діючі виставки в бібліотеці школи «Здоровий спосіб життя», «Репродуктивне здоров’я”, «Статеве виховання», «Правова абетка».

Березень

6). Розроблення листівки пам’ятки щодо профілактики паління,  алкоголізму, токсикоманії, наркоманії, тощо.                                          

 Січень

7). Проводення психологічних ренінгів для вихованців та педагогічних працівників.

Постійно

 

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Thanksgiving day

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти за допомогою дистанційних технологій